Redakce
11.4.2017
Starší žáci U14 s Frýdkem Místkem padli, U15 zvítězila

Starší žáci U14 s Frýdkem Místkem padli, U15 zvítězila

Starší žáci U14 na zlínské Vršavě podlehli Frýdku Místku. O výsledku rozhodl především první poločas, ve kterém dvakrát inkasovali. U15 dokázala vítězství přelomit na svou stranu ve druhé půli.

FC FASTAV Zlín U15 – Frýdek Místek U15 2:1 (1:1)

Branky: 2x Lehký

Sestavy: Somberg -  Mach D. , Maliňák Vl., Melichářik F. , Marek M. , - Jura F. , Lehký F., Jadrníček  R. , - Sušeň M., Chrudina T., Löbb A.
Střídali: Mika F., Pospíšilik K., Richwalský M.
Trenéři: Hanko, Krhůtek

Hodnocení trenéra: Náš tým nastoupil do utkání lépe a po celou první půli si udržoval převahu a vytvářel si i šance. Bohužel, v koncovce se nám nedařilo, a tak se ujala až pátá velká šance, kdy se prosadil Lehký. Za dvě minuty hosté z ojedinělého brejku srovnali a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu. Druhá půle přinesla vyrovnaný fotbal, ve kterém rozhodnutí přinesla druhá branka Lehkého. Naše družstvo předvedlo zejména v první půli velmi dobrý výkon a zaslouženě v utkání zvítězilo.

FC FASTAV Zlín U14 – Frýdek Místek U14 1:2 (0:2)


Branky: Kulíšek

Sestavy: Jahodík – Tejnský, Kukla, Novák, Červinka, Trtek, Garaja, Lakomý, Albert, Číž, Janoš
Střídali: Kořének, Rodek, Pešout, Jašík, Kulíšek. Trenéři: Gába, Marcaník

Hodnocení trenéra: Utkání s velmi kvalitním soupeřem by spíše slušela remíza. Hosté byli v prvním poločase lepším týmem, z několika šancí dvě proměnili a zaslouženě vedli. Po změně stran se obraz hry změnil. Začali jsme mít navrch ve středu hřiště a dostávali se stále častěji do gólových
příležitostí. Po hlavičce Patrika Kulíška se nám sice podařilo snížit ale k vyrovnání nám scházel klid a větší kvalita v zakončení.
 
Aktuálně
Facebook
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES ePojisteni.cz FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín

Partneři

Gambrinus Eurovia Provit a.s. Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles ELKO EP, s.r.o. T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv Stavební firma NavláčilM tradeUhlsport top4football

Partner výstroje

Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2017 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál