Redakce SG
19.6.2017

Stará garda nadělovala

17.6.2017 zahájila Stará garda sezonu v Nivnici, kde místní klub slavil 85. výročí založení. Hrálo se za pěkného počasí jako předzápas domácímu "A"týmu, který hrál své poslední mistrovské utkání s Vlčnovem.

Nivnice - Zlín 1:7 (0:2)

Branky: A. Ryška 2, Z. Julina, S. Dostál, A.Dorotík, V. Cahyna a vlastní.

V prvním poločasu jsme se ujali vedení po rohovém kopu, který si domácí hráč nešťastně tečoval do vlastní sítě.Ve vyrovnané první půli jsme ještě zvýšili na 2:0 a poté jsme měli po zbytek utkání více ze hry. Střelecky se prosadili dva noví hráči Aleš Ryška a Zdeněk Julina.V druhé půli jsme kontrolovali hru a předváděli i pohlednou kombinaci. Přispěli jsme tak k důstojným fotbalovým oslavám.
Z technických důvodů vám přidáme fotografie později.

Masér: Miroslav Chromčák

Info pro všechny členy: každý čtvrtek budou probíhat v areálu na Vršavě tréninky (fotbálky). První začíná 22.6.2017 v 17:30 hodin.