Redakce
30.7.2017
Dorostenci U19 generálku na ligu zvládli, U17 rozjela brankostroj a žáci U13 vyhráli ve Vsetíně.

Dorostenci kategorie U19 zvítězili v generálce na ligu v Trnavě proti Spartaku 4-2 (2-0). Branky: 2 Sklenář, Slaměna, Pafka.

Dorostenci kategorie U18 změřili síly s B-mužstvem Viktorie Otrokovice. Po poločase 1-3 odešli nakonec poraženi v poměru 2-4. Branky: Zábojník Viktor, Šiška Patrik.

Mladší dorostenci kategorie U17 se představili v Újezdci u Luhačovic a uštědřili svému soupeři z Jablonce těžkou porážku 6-0 (2-0). Branky: Cedidla, Hruboš, Strachoň, Němeček a Zapletal.

V zápase věkové kategorie U16 byli naopak úspěšnější jablonečtí mladíci, kteří zvítězili v poměru 2-1 (1-0). Branku za náš tým vstřelil Sušeň
Sestava: Jahodík - Mach, Štalmach, Svozil, Jura, Jadrníček, Löbb, Sovadina, Tkáč, Sušeň, Maliňák.
Střídali: Somberg, Pospíšilík, Rudl, Marek, Máčala.

Žáci kategorie U15 se představili na Vršavě proti MFK Vítkovice. Naši kluci si vytvořili šance na skórování, ale bez úspěšného zakončení. Takže se nakonec z vítězství radovali hosté, když se dokázali prosadit sedm minut před závěrečným hvizdem rozhodčího - 0:1.

Mladší žáci kategorie U13 absolvovali "malý turnaj" ve Vsetíně v jehož průběhu nepoznali porážku!  Za soupeře měli domácí tým FC Vsetín a MFK Frýdek-Místek.
Výsledky:
Zlín U13 - FC Vsetín U13 7:1 a 8:0. Branky: 3 Petruta, 2 Kresa, 2 Michalík, 2 Janeček, Grygera, Slezák, Průcha, Červinka, Antolák, Měrka.
Zlín U13 - MFK Frýdek-Místek 2:1 a 2:2. Branky: Navrátil F., Petruta, Průcha, Kresa.

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Gambrinus Eurovia Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport