Redakce
19.3.2017
Devatenáctka nestačila na 1. FK Příbram

Prvoligový dorostenci Zlína si v dalším kole Celostátní ligy vybrali pořádnou dávku smůly. Svého soupeře po celou dobu sice tlačili, ovšem nakonec prohráli 1:2.
Hned od první minuty převzal otěže utkání do svých rukou Zlín a na svého soupeře hrozil rychlými a nebezpečnými útoky ovšem bez gólového efektu. Ten přišel jako blesk z čistého nebe v 7. minutě, ale bohužel do zlínské svatyně. Nenápadná střela z 25 metrů skončila za zády brankáře Šišky, který se po střele jen ohlédl - 0:1.

Mladé ševce to v žádném případě neodradilo a dál na Příbram tlačili. Možnost vyrovnat měl na noze Košák, ten ale z voleje po rohovém kopu jen těsně minul bránu.

Zaslouženého vyrovnání se dočkali zlínští hráči v 17. minutě. Přesně zahraný rohový kop dopadl na hlavu Martina Pavlíčka, který usměrnil míč na zadní tyč - 1:1.

Nástup do druhého poločasu patřil opět domácím ševcům. Miroslav Tureček vyslal tvrdou střelu na hostujícího brankáře, který nejen že reflexivně míč vyrazil, ale zneškodnil i následnou dorážku z bezprostřední blízkosti Patrika Hellebranda.

V 71. minutě přišel pro mladé pušky ze Zlína tvrdý trest. Zaváhání domácí obrany plně využil příbramský Jakub Sova a hlavičkou dal hosty opět do vedení - 1:2.

Ševci sice svého soupeře ještě zatlačili, ale změnit skóre se jim nepodařilo a nakonec prohráli 1:2.

FC FASTAV Zlín U19 - 1. FK Příbram U19  1:2 (1:1)
Branky: 7. Matoušek, 71. Sova - 17. Pavlíček

Sestava Zlína: Šiška - Maršálek, Košák, Kolář Jakub, Zahradník (86. Váňa), Venený (86. Matyáš), Červenka (64. Pafka), Tureček, Hellebrand, Slaměna, Pavlíček