Redakce SG
7.7.2017
Hokejový výsledek Staré gardy

Třetí letošní utkání sehráli fotbalisté Staré gardy v Záhlinicích v rámci oslav 30 let od založení místního fotbalového klubu. V obci, která má asi 400 obyvatel se utkali s nováčkem okresního přeboru, tedy s hráči s věkovým průměrem cca 23 let.
Mládí a rychlost domácích hráčů byla nad síly našich hráčů a proto na ukazateli skóre bylo již po 25. minutách 4:0 pro domácí.

Stará garda se střelecky probudila až v 34. minutě, kdy byl v trestném území faulován Jaroš a nařízenou penaltu proměnil Janča. V zápětí domácí z úhlu odpověděli pátým gólem a tím také skončil poločas. Hrálo se totiž 2 x 35. minut.

V poločase trenér Polášek vysvětlil hráčům, jak by měli proti tak mladému kolektivu hrát a také to bylo na výkonu SG ve 2. poločase vidět. Krátce po přestávce snížil hlavou Klhůfek na 2:5. Záhliničtí poté odpověděli 2 vstřelenými brankami, na což ale reagovali i naši hráči. Nejdříve krásnou střelou do šibenice Březík snížil na 3:7 a v samém závěru utkání upravil skóre Jaroš po krásné patičce Klhůfka.

Asi 200 diváků vidělo pohledný fotbal, který zapadl do rámce slavností.

Stará garda nastoupila do utkání v této sestavě: Čechmánek – Šlahař, Klhůfek, Křapa, Jasenský – Hellebrand, Ryška, Hlavňovský, Janča – Březík, Jaroš.
Střídali hráči: Novotný, Plišťák, Hradil, Flajšingr, Caudr, Máčala, Vidlička, Cahyna.

Manažer týmu: Hošek Arnošt

Trenér: Polášek Miroslav, asistent Fröhlich Josef

Vedoucí mužstva: Parolek Antonín