Redakce SG
7.6.2017

Informace + žádost pro členy SG – FCF Zlín

Dovolujeme si Vás informovat, že jsme dokončili ve finální podobě textovou část ALMANACHU ke 100-letému výročí zlínského fotbalu od r. 1919 až po sezónu 2015-2016. Období let 1919 – 1962 je zpracováno, včetně archivní fotodokumentace pro technickou konzultaci s firmou GRASPO, která bude naším sponzorem a zároveň vydavatelem knižní publikace.
Pokračujeme v práci na období od r. 1963 až po r. 1990 a kompletujeme dostupnou fotodokumentaci pro tuto část, která však co do počtu fotografií není dostatečná a neodpovídá našim představám. Oslovujeme Vás proto s žádostí o zapůjčení takových fotografií, které nám všem připomenou tuto část naší fotbalové historie (př. foto mužstev bývalé TJG, záběry z ligových utkání, novinové komentáře, fota ze zájezdů a jiné fotbalové zajímavosti). Vraťte se na chvíli do svých aktivních let a prohlédněte Vaše osobní fotoalba. Pokud se rozhodnete nám takovou dokumentaci zapůjčit, vezměte ji prosím na utkání SG v Nivnici 17.06.2017 a Čapino a Honza Janča s Vámi dohodnou další postup. Vše řádně označené majitelem, řádně vrátíme. Děkujeme!!!! 

Nemáme bohužel k dispozici žádné fotografie trenérských legend dorosteneckých mužstev z tohoto období, pánů J. Kulicha, Gusty Prokopa, Jana Pechy a Tondy Válka. Pokud takové fotografie jsou mezi Vámi, uvítáme jejich zapůjčení. Děkujeme!!!! 

Bližší a doplňující informace (př. rozpracovanost natáčení DVD), Vám poskytnou při utkání se slováckou Nivnicí Čapino a Honza. 

Za real. tým „Fotbal – 100“: Arnošt Hošek 

PS: Pokud na výše uvedenou předmětnou žádost, bude reagovat i zlínská fotbalová veřejnost, tak Vaši snahu o spolupráci s námi jenom vítáme a předem za ni děkujeme. Požadovanou fotodokumentaci, je možno předat k zapůjčení do sekretariátu FC FASTAV Zlín, stadion LETNÁ, kde bude řádně zaevidována a po zapracování Vám vrácena.
 
Aktuálně

V prvním přípravném utkání ševci podlehli Zlatým Moravcům

Fotbalisté Zlína nastoupili do premiérového přípravného utkání po prvních dávkách letní přípravy. Trenér Bohumil Páník postavil do utkání dvě... Celý článek

 
Facebook
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES ePojisteni.cz FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín

Partneři

Gambrinus Eurovia Provit a.s. Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles ELKO EP, s.r.o. T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv Stavební firma NavláčilM tradeUhlsport top4football

Partner výstroje

Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2017 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál