Redakce
26.9.2016
Stará garda ukončila sezonu remízou

V pátek 23. září 2016 sehráli fotbalisté Staré gardy poslední – v pořadí již 6. utkání sezony 2016 se „starými pány“ z Holešova.
SFK ElKO Holešov – Stará garda FC Fastav Zlín 0 : 0

Hrálo se 2x45 minut na velmi pěkném travnatém povrchu. I když utkání skončilo bez branek, tak diváci viděli velmi zajímavé rušné utkání se spoustou brankových šancí, při nichž vynikli oba brankáři – v naší brance tentokráte Vít Pavelka.
V prvním poločase měl největší šanci Aleš Dorotík, který zblízka trefil hlavou tyčku domácí branky. A ve 2. poločase vynikl krásným zákrokem domácí brankář, který vyrazil míč na roh po střele nůžkami v podání Mirka Březíka.
Hráči Staré gardy v letošní sezoně nepoznali hořkost porážky a nutno poznamenat, že toto poslední utkání patřilo k nejhezčím.

V dresu SG se představili: Pavelka Vít – brankář a hráči: Grygera Zdeněk, Bůžek Libor, Murka Petr, Hellebrand Aleš, Dorotík Aleš, Kopal Petr, Gojš Leoš, Červenka Jaroslav, Březík Miroslav, Čechmánek Denis, Batrla Miroslav, Flajšingr Vlastimil.

Realizační tým ve složení:

Manažer týmu: Hošek Arnošt
Trenér: Polášek Miroslav
Vedoucí mužstva: Parolek Antonín
Masér: Chromčák Miroslav

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES ePojisteni.cz FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín

Gambrinus Eurovia Provit a.s. Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles ELKO EP, s.r.o. T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv Stavební firma NavláčilM tradeUhlsport top4football