Redakce
9.7.2016
Střelecké hody Staré gardy v Tlumačově

V sobotu 2. července 2016 se opět sešla Stará garda Zlína k dalšímu utkání. K tomu nastoupila na hřišti účastníka 1.B třídy sk.B SK Tlumačov.
Fotbalový oddíl SK Tlumačov vznikl v roce 1931. K letošním oslavám 85. výročí byli pozváni také fotbalisté Staré gardy Zlína, pro které to byl velmi zdatný soupeř. SK Tlumačov v právě ukončené soutěži 1.B třídy obsadil pěkné 4. místo a tak došlo ke konfrontaci mládí proti zkušeným. Utkání bylo hráno za velkého vedra v čase 2 x 40 minut. Tentokráte však na to bylo vedení staré gardy připraveno, neboť k utkání mělo k dispozici 19 hráčů, kteří se během utkání prostřídali. Diváci viděli velmi zajímavý fotbal se spoustou brankových příležitostí na obou stranách, z nichž padlo celkem 12 pěkných branek. Střelecky disponovaný byl hlavně Slobodian, který vstřelil 4 branky, další 2 góly přidal Jaroš, který navíc neproměnil v 60. minutě penaltu.

V dresu Staré gardy Zlína se představili hráči: Máčala Petr – Caudr, Křapa, Cahyna, Šlahař – Jugas Jiří /2.poločas hrál za domácí/, Novotný, Onda, Murka – Hradil, Jaroš.

Střídali: Flajšingr /nejstarší hráč – 74 let/, Kolenič, Kukla, Sečeň, Bartošek, Gojš, Červenka J., Slobodian, Máčala Daniel /2. poločas/.

Manažer týmu: Antonín Parolek
Trenér: Ivan Bláha
Vedoucí mužstva: Miroslav Chromčák
Kustod: Jaroslav Jurča

SK Tlumačov – SG Zlína 6 : 6 /2:1/, po utkání penalty 5:5

Další utkání sehraje SG Zlín dne 16.7.2016 v 15 hodin ve Spytihněvi.