Redakce
19.4.2017
ZMĚNA UTKÁNÍ: Semifinále poháru MOL cup mění čas!

ZMĚNA UTKÁNÍ: Semifinále poháru MOL cup mění čas!

Los semifinále českého poháru MOL Cup přidělil zlínským ševcům tým SK Slavia Praha. Úřední začátek byl přesunut z důvodu programové změny ČT Sport z 20:15 na 18:30 hodin. Termín zůstává beze změny, tedy úterý 25. dubna.
V semifinále domácího fotbalového poháru MOL Cup se utkají Slavia Praha se Zlínem a obhájce trofeje Mladá Boleslav s druholigovou Opavou. 

„Rozhodně chceme Slavii cestu za pohárem zkomplikovat! Těžký los, ale jdeme do toho naplno,“ komentoval sportovní manažer Zdeněk Grygera, který si nenechá zápas ujít a vyráží společně s týmem do Prahy. 

 Semifinále, které se odehraje opět jednokolově. Vítěz poháru, jehož finále se uskuteční 17. května na dosud neurčeném stadionu, se kvalifikuje do třetího předkola Evropské ligy.
 
Aktuálně
Facebook
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES ePojisteni.cz FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín

Partneři

Gambrinus Eurovia Provit a.s. Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles ELKO EP, s.r.o. T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv Stavební firma NavláčilM tradeUhlsport top4football

Partner výstroje

Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2017 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál