Redakce
13.7.2016
FASTAV nedokázal udržet vedení a s Třincem remizoval 1:1

V dalším přípravném utkání se střetli domácí FC FASTAV Zlín proti druholigovému Třinci. Ševci šli sice po brance Bartolomea do vedení, ale ve druhém poločase dokázal srovnat na konečných 1:1 hostující Malcharek.

FC FASTAV ZlínFC FASTAV Zlín
Přípr., středa 13.7.2016, 17:00, LUHAČOVICE
1:1
(1:0)
FK Fotbal TřinecFK Fotbal Třinec

Branky: 32´ Bartolomeu Rozhodčí: Marek, Caletka, Pochylý.
Diváci: 150
FC FASTAV Zlín: Holý - Hubáček (70´ Matejov), Malý (70´ Hájek), Bačo (70´ Jugas), Kopečný - Bartolomeu, Janíček, (70´ Holík), Živulič (61´ Hnaníček), Puri (46´ Vukadinovič) - Chwaszcz (50´ Štípek), Diop (70´ Poznar)

První vážnou příležitost v prvním poločase měl ve 25´ minutě na kopačce domácí Tomáš Janíček, který z dobré pozice mířil přesně do náručí brankáře Palečka. O 7 minut později se již ševci ale mohli radovat. Štastná střela Roberta Bartolomea na zadní tyč otevřela skóre utkání. Ve 34. minutě se ke slovu dostal také hostující Třinec, ale brankář Tomáš Holý dvěma zásahy držel čisté konto.

Ve druhém dějství mohli ševci navýšit na dvoubrankové vedení, ale prudká střela Bartolomea smolně skončila pouze na tyči. Jako blesk z čistého nebe udeřil Třinec v 72´ minutě. Bývalý hráč Zlína Pavel Malcharek se dostal za domácí obranu a prostřelil brankáře Holého - 1:1. Hráči FASTAVU ještě v závěru utkaní svého soupeře zatlačili, ale branku vstřelit nedokázali a nakonec remizovali 1:1.

Další utkání čeká svěřence Bohumila Páníka v pátek 15. července, kdy se utkají od 17.hodin proti Baníku Ostrava v Kroměříži.