Redakce / Foto: Deník/Iveta Borková
8.9.2016
Juniorka prospala začátek utkání a v Blansku prohrála

Rezerva ševců v dalším kole MSFL proti Blansku nezvládla úvod utkání. Již od první minuty prohrávali a nakonec prohráli vysoko 0:4.

FK APOS BlanskoFK APOS Blansko
15.kolo, středa 7.9.2016, 17:00
4:0
(3:0)
FC FASTAV Zlín BFC FASTAV Zlín B

Branky: 1. Píšek, 10. Kolařík, 17. Koudelka, 70. Kutal. ŽK: 69. Tkadlec, 71. Bačo Rozhodčí: 1. Píšek, 10. Kolařík, 17. Koudelka, 70. Kutal.
Diváci: 416
FK APOS Blansko: Floder - Gromský, Píšek, Šplíchal, Koláček, Kratochvíl, Kolařík, Duda (73. Chloupek), Koudelka (62. Motyčka), Minx (62. D. Pospíšil), Kutal
FC FASTAV Zlín B: Dostál J. - Michálek, Bačo, Tkadlec, Vašulka, Oulehla (59. Stuchlík), Malenovský (82. Petřík), Masař, Blanař, Chwaszcz, Mlýnek V. (72. Žůrek)

Hned v 1. minutě přišla studená sprcha pro ševce. Po rohovém kopu se prosadil hlavičkou do šibenice Píšek. A aby toho nebylo málo, tak v 10. minutě se střelou z vápna prosadil domácí Kolařík. To nebylo ze strany domácích bohužel vše a v 17. minutě se prosadil tečovanou střelou Koudelka. Opaření ševci si vypracovali první šanci až po půl hodině hry, kdy Chwaszcz hlavou mířil nad. Těsně před poločasem ještě podržel juniorku Dostál po rohovém kopu.

Do druhého poločasu vstoupila juniorka aktivně a vypracovala si dvě gólové příležitosti v podání Blanaře a Oulehly, bohužel bez brankového vyjádření. Za chvíli se připomněli domácí rychlým brejkem zakončený střelou nad. Naději ještě mohl vykřesat Bačo, ale z dobré pozice střílel slabě. V 70. minutě se domácí prosadili naposled, po nedůrazu ve vápně skóroval Kutal. Konec zápasu se už dohrával a domácí už ševce do ničeho nepustili.

Komentář trenéra Jelínka: Domácí dnes byli lepší ve směrech, vstřelili brzké 3 branky a my na to nedokázali už zareagovat. Jednoznačně jsme odehráli nejhorší utkání od začátku přípravy.