LP
22.6.2016
Ševci první přípravný zápas proti Myjavě nezvládli

První ostrý test absolvovali ševci na půdě prvoligové Slovenské Myjavě, ovšem bez jediného vstřeleného gólu. Včetně nových posil podlehli ševci svému protějškovi 0:2.

MyjavaMyjava
Přípr., středa 22.6.2016, 16:00
2:0
(1:0)
FC FASTAV ZlínFC FASTAV Zlín

FC FASTAV Zlín: Sestava 1. poločas: Holý - Pazdera, Malý, Hájek, Hubáček - Vukadinovič, Živulič, Karaš, Glowacki - Poznar, Jordan Sestava 2. poločas: Dostál - Kopečný Jugas, Janíček, Matějov - Bartolomeu, Hnaníček, Holík, Kučera - Chwaszcz, Motal, Červenka

Ohlasy trenérů

Komentář trenéra Bohumila Páníka: Pro našeho soupeře to byla generálka na předkolo evropské ligy a bylo vidět, že jsou v tréninkovém cyklu delší dobu. Hráli daleko dynamičtěji, kontrolovali více balón a my jsme se jich snažili co nejvíce eliminovat. Mrzet nás můžou dvě obrovské šance v prvním poločase, které jsme měli zakončit efektivněji. Ve druhém poločase jsme šli sami na bránu, ale bohužel bezúspěšně.