Redakce
15.7.2016
Ševci remizovali s Baníkem Ostrava

Ani ve druhém utkání během týdne se ševcům nepodařilo zvítězit. Na závěr pětidenního soustředění vyzvali v souboji Baník Ostrava. Utkání, které se hrálo na půdě Hanácké Slavie Kroměříž skočilo nerozhodně 1:1.

FC Baník OstravaFC Baník Ostrava
Přípr., pátek 15.7.2016, 17:00, KROMĚŘÍŽ
1:1
(1:0)
FC FASTAV ZlínFC FASTAV Zlín

Branky: 30. Poznar - 79. Holzer Rozhodčí: Julínek, Hájek, Celetka.
FC FASTAV Zlín: Dostál - Pazdera, Hájek, Jugas, Matejov - Štípek (Diop), Zivulič (Janíček), Hnaníček (Holík), Puri (Bartolomeu) - Vukadinovič, Poznar

V úvodním dějství měli ševci navrch a vytvořili si řadu příležitostí ke skórování. Ujalo se ale jen zakončení kapitána Poznara ve 30. minutě po centru Pazdery. Po změně stran mohli hráči ve žluto-modrých dresech také navýšit vedení, jenže ani v největší příležitosti, kterou měl Diop v 70. minutě, se jim to nepodařilo. Hlavou zblízka minul levou tyč Šustrovy brány. Zato ostravský Baník cílil přesně. V 79. minutě vyrovnal dalekonosnou ránou na konečných 1:1 Holzer.

„Tentokrát to bylo o nevyužití našich gólových situací. Potěšitelné však je, že jsme si je vytvořili. Soupeř žil, zlobil a nakonec dal branku. Bylo to právě za ty naše neproměněné šance, mohli jsme vést o dva tři góly a zápas v pohodě dohrávat. S herním hlediskem ani s defenzivou problém nebyl,“ zhodnotil zlínský trenér Bohumil Páník.

Ševci teď před startem ligy odehrají už jen generálku, a to v sobotu 23. července ve Frýdku-Místku.