LP
26.6.2016
Ševci si v dalším přípravném zápase poradili s Dun. Stredou

Ve druhém přípravném utkání se ševci poprvé představili před vlastními fanoušky, a vydařilo se jim to náramně. Ve Spytihněvi dokázali porazit slovenský celek FC DAC Dunajskou strředu 2:1 po brankách Poznara a Jugasa.

FC FASTAV ZlínFC FASTAV Zlín
Přípr., sobota 25.6.2016, SPYTIHNĚV
2:1
(1:1)
FC Dac 1904 Dunajská StredaFC Dac 1904 Dunajská Streda

Branky: 18´ Poznar (pen.), 58´ Jugas
FC FASTAV Zlín: Sestava 1. poločas: Dostál - Kopečný, Malý, Hájek, Hubáček - Bartolomeu, Karaš, Hnaníček, Glowacki - Poznar, Jordan Sestava 2. poločas: Holý - Pazdera, Jugas, Bačo, Matejov - Vukadinovič, Motal, Živulič, Holík, Červenka, Chwaszcz

Ševcům nevyšel vstup do utkání a hned v 5. minutě se měnilo skóre. Hostující Valerijs Šabala unikl zlínské obraně a domácí brnakář Dostál byl bez šance. Ševce inkasovaná branka ještě víc nakopla a prezentovali se velmi nápaditou a kombinační hrou a dokonce se dočkali brzkého vyrovnání skóre. V 18´ minutě byl ve velkém vápně faulován Marko Jordan a z následné penalty se Tomáš Poznar nezmýlil - 1:1.

Ve druhém poločase byl opět aktivnější domácí Zlín a soupeře prakticky k ničemu nepustili. V 58´ se po rohovém kopu trefil hlavičkou přesně Jakub Jugas a zvrátil vývoj zápasu - 2:1. Do konce utkání ševci udrželi jednobrankové vedení a zaslouženě vyhráli 2:1.